FAQ

Oto lista najczęściej zadawanych pytań (P) dotyczących sklepu, wraz z odpowiedziami (O) na nie.

 

P: Czy aby zrobić zakupy muszę się gdzieś zalogować?

O: Nie. Wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówienia podasz w jego trakcie. Nie musisz się nigdzie logować, zostawiać swoich danych na później- w ogóle nie musisz robić niczego, co nie jest bezpośrednio związane z zamówieniem.

 

P: Jak sklep dba o moje dane?

O: Jeśli dobrze rozumiem działanie skryptu, to najprawdopodobniej korzysta on z ciasteczek na twoim dysku, w które się szczególnie nie zagłębiamy- jeśli chcesz możesz je regularnie usuwać.

Co do danych podanych w zamówieniu, na wypadek zwrotów przechowywane są w bazie danych przez okres 30 dni, po czym są bezpowrotnie usuwane z serwera.

Nie zamierzamy handlować Twoim e-mailem, adresem ani numerem telefonu- potrzebne nam są jedynie do realizacji zamówienia, wypełnienia faktury, ułatwienia kontaktu z kurierem i na wypadek rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

 

P: Czy mogę liczyć na pomoc w przypadku problemów z zamówieniem?

O: Będziemy się starać jak to tylko możliwe, a wszystko zależy od istoty problemu. Możesz mieć pewność, że jeśli coś nie będzie nam pasowało w Twoim zamówieniu, to napiszemy lub zadzwonimy do Ciebie sami, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Uważamy, że komplikacjom lepiej zapobiegać, niż męczyć się z konsekwencjami dla obu stron, więc nie bój żaby!

 

P: Czy mogę wprowadzać zmiany w zamówieniu?

O: Wiąże się to z komplikacjami których nikt nie lubi, ale tak. Tak długo jak nie zostanie przesłane do drukarni, możesz spokojnie dodać do swojego zamówienia nowy produkt, czy z któregoś zrezygnować. Mimo to staraj się przemyśleć zakupy zanim złożysz zamówienie.

 

P: Na jakich zasadach realizujecie zwroty?

O: Na tych opisanych w regulaminie. Robimy wszystko czego wymaga od nas prawo, a czasem nawet i więcej. Czyżbyś już jakieś planował?

 

P: Jak mogę zapłacić za towar i odebrać przesyłkę?

Zapłacić za towar możesz tylko przelewem na numer konta podany w potwierdzeniu zamówienia, a prosto z drukarni dostarczy Ci go do domu kurier. Wszystko za darmo, wystarczy że opłacisz zamówienie.

 

P: Czy możliwy jest odbiór osobisty zamówionych produktów?

O: Nie, bo po co? Skoro kurier przyniesie Ci je do domu za free, po co sobie komplikować?

 

P: Czy dostanę jakieś potwierdzenie zakupu?

O: Zaraz po złożeniu zamówienia trafi do Ciebie e-mail potwierdzający zakup i zawierający wszystkie dane związane z płatnością. Do tego do każdego zakupu jako jego potwierdzenie fiskalne wysyłamy mailem fakturę VAT na podstawie danych podanych w zamówieniu. Jeśli prowadzisz swoją firmę i na nią chcesz zakupić nasze produkty, w polu „Komentarz” dodaj swój NIP i ewentualne zmiany dotyczące danych na fakturze czy adresu wysyłki (gdyby były różne od tych podanych w samym zamówieniu).

 

P: Czy mogę otrzymać fakturę VAT przy zamówieniu?

Nie tylko możesz, ale i dostaniesz. Jeśli chcesz aby znalazł się na niej twój NIP dodaj go w polu „Komentarze”.

 

P: Jak zabezpieczacie produkty przy wysyłce?

O: Drukarnia dba o to, by wszystko trafiło do Was w stanie nienaruszonym. W tym celu używa dużej ilości kartonu i folii pakowej. Mimo to jeśli cokolwiek będzie z nimi nie tak dajcie nam znać.

 

P: Jak długo trwa realizacja zamówienia?

O: Gdy tylko ujrzymy, że się pojawiło i dostaniemy za nie przelew, wystaiwamy Wam właściwą fakturę i posyłamy wszystko do drukarni. Ta w ciągu jednego dnia roboczego wszystko drukuje i przekazuje kurierowi, który najczęściej również potrzebuje jednego dnia. Najczęściej zajmuje to łącznie ok. 3 dni, czasem zdarza się szybciej (ale nie zabijajcie nas, jeśli czasem wyjdzie dzień dłużej).