Modele kartonowe

Zestawy makiet złożone z wydrukowanych na porządnym kartonie arkuszy A4, do samodzielnego wycięcia i sklejenia. Jedna z najszybszych i najtańszych metod na zastawienie stolu bitewnego dobrej jakości elementami makiet nie wymagającymi malowania (choć na pewno ktoś Ci powie, że są do niczego bo nie da się wejść do środka).

Jak się na jakieś zdecydujesz, my wyślemy dany zestaw do drukarni, a stamtąd świeże jak bułeczki arkusze dostarczy Ci kurier bez dodatkowych kosztów. Jeśli jednak masz bardziej ambitne zapędy w kwestii dobierania elementów, możesz skorzystać z naszego drugiego sklepiku poświęconego tylko im: Baltazar Games- Makiety. Niestety tam musisz skusić się na większą ich ilość, ponieważ istnieje w nim minimalna wartość zamówienia.

 • Makiety SF - Akita 4

  Akita 4 - miasto i port kosmiczny archipelagu północnego planety Nowy Wschód (...). Zalożone w czasie Pierwszego Eksodusu (...), stało się wzorem architektonicznym dla wielu późniejszych miast Planet Centralnych. Główny dochód miasta generowany z tranzytu, przemysłu chemicznego, (...) ważny ośrodek akademicki planety. Siedziba Planetarnego Urzędu Celnego, (...) i innych centrów lokalnych i planetarnych (...)

 • Makiety SF - Kontenery

  Ujednolicony wzór kontenerów przewozowych to rozwinięcie uniwersalnej, kontynuowanej od wieków tradycji kontenerów ISO. W odróżnieniu od ich antycznych odpowiedników, współczesne kontenery wydają się niemal niezniszczalne w dowolnych środowiskach i potrafią pozostać nienaruszone nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dodatkowo ich systemy zabezpieczające praktycznie uniemożliwiają otwarcie bez posiadania właściwego kodu autoryzacyjnego, choć znane są grupy przestępcze specjalizujące się we włamaniach do nich. Wystandaryzowane wymiary pozwalają na ustawianie ich w najróżniejszych przestrzennych konfiguracjach, co dzięki wytrzymałości i cennej zawartości sprawia, iż strasznie często pojawiają się jako element pól bitewnych zarówno jako cel, jak i część fortyfikacji.

 • Makiety SF - Placówka BJ-69

  Wszystkie 120 placówek badawczych planety Black Jupiter zostało założonych w celu prowadzenia badań nad genetycznie modyfikowaną żywnością. Ich głównym programem było wychodowanie roślin o wysokich wartościach odżywczych, rosnących przy niewielkiej ilości światła i mogących zaopatrywać kopalnie planetarne nowo zakładanych kolonii. Wersja ta została oficjalnie podważona w momencie, w którym w wyniku awarii na terenie bazy numer 69 cała załoga została zainfekowana wirusem zamieniającym ją w krwiożercze bestie. Ze względu na znikomą ilość procedur zabezpieczających, jedynie szybka i bezlitosna interwencja militarna zapobiegła rozprzestrzenieniu choroby poza układ gwiezdny. Obecne cały Black Jupiter otoczony jest kwarantanną, choć wciąż nie brak szalonych załóg gotowych za wszelką cenę zdobyć próbkę wirusa BJ-69.

 • Makiety pustynne - Akkaris

  Mistrz Wiedzy podniósł wzrok znad ksiąg i przetarł oprawione drewnem okulary. Wszystkie miasta w okolicy równika, niezależnie od kontynentu na którym je zbudowano, wykazywały dokładnie tą samą strukturę brył i utrzymywały te same proporcje. Oczywiście różniły się czasem w zależności od miejsca drobnymi szczegółami zdobniczymi, ale schemat wydawał się niezmienny. Czy to piaszczyste pustynie, czy gęsta dżungla oddzielona od niej niezmierzonym oceanem- ich budowniczowie działali korzystając z tego samego schematu. W jaki sposób nacje tak odległe, mogły korzystać z tych samych zdobyczy cywilizacyjnych i wyznawać podobne religie? Czyżby legendy dawnych ludów o ich przybyciu z Piasków Wśród Gwiazd miały jakiś głębszy sens? Czyżby mityczna Akkaris z ich podań i legend mogła istnieć naprawdę? Mistrz uśmiechnął się lekko powstrzymując wyobraźnię. Był badaczem, nie fantastą. Ponownie zanurzył pióro w kałamarzu. Wszystko musiało być udokumentowane.

 • Makiety fantasy - Baltburg

  W oczach Inkwizytora miasteczko to wyglądało jak każde inne, z dziesiątek które już oglądał. Te same sielankowe widoki, te same drzwi i okna, te same kominy i te same układy ścian. A wszystkie one, jak czuł każdym swym zmysłem, niemal od zawsze kryły pod niewinnym wyglądem również to samo: zepsucie trawiące zarówno ludzkie serca, jak i całą krainę.

 • Makiety fantasy - Nekropolia

  Cisza zalegająca nad cmentarzykiem wydawała się równie gęsta i przerażająca, co mgła otaczająca go przez cały rok. Nieskończona szarość zdawała się wymarzonym domem dla wron i kruków, ale to nie one były źródłem cichych jęków i echa niezdarnych kroków. Nazywanie tej okolicy miejscem spoczynku, wydawało się kapłanowi coraz bardziej wątpliwym określeniem.

 • Dodatki SF

  Już pierwszy rzut oka na korytarze stacji wyraźnie sugerował przebieg wydarzeń. Rozrzucone skrzynie poukładane w prowizoryczne barykady, wzmacniane i przenośne konstrukcje ochronne sił porządkowych, przestrzelone ekrany komunikacyjne, zniszczone serwery - mimo braku ciał i nie było najmniejszych wątpliwości, że baza nie została opuszczona w wyniku spokojnej i uporządkowanej ewakuacji.

 • Dodatki Fantasy

  Gdy przeglądał plan miasta, przekradnięcie się przez plac do ratusza wydawało się wręcz niemożliwe. Na szczęście właśnie zaczynał się dzień targowy. Wszechobecne skrzynie, namioty sprzedawców, beczki i parawany, zlewały się z niskimi murkami i miejską fontanną tworząc niesamowity labirynt, w którym szpieg jego pokroju mógł w kilka chwil dosłownie rozpłynąć się w powietrzu.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: